• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

2018-2019 навчальний рік

Вітаємо ученицю 7 класу Коваленко Богдану за зайняте 2 місце на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики та вчителя Білошицьку С.С за підготовку учениці

Вітаємо учня 9 класу Стаценка Олексія за зайняте 2 місце на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики та вчителя Панченко О.М. за підготовку учня

2017-2018 навчальний рік

/Files/photogallery/вол. дівчата.jpgВітаємо дівчат, які зайняли ІІІ місце в районних змаганнях з волейболу у складі: Почеп Т., Черевко А.,Коваленко Б., Кельбах Е.,Шестак К.,Кичоли Я. та вчителя Гопкала Г.Я. за підготовку команди

/Files/photogallery/волейбол.jpgВітаємо хлопці, які зайняли ІІ місце в районних змаганнях з волейболу у складі: Гопкала Вадима, Тарасенка Богдана, Клименка Валентина,Бебеха А.,Лисенка В.,Паля І. та вчителя Гопкала Г.Я. за підготовку команди

Вітаємо призерів кубку Яготинського району з футзалу серед загальноосвітніх шкіл присвячених пам*яті Героям Небесної Сотні. Команда у складі: Гопкала Вадима, Тарасенка Богдана, Клименка Валентина, Сероклина Артура зайняла ІІІ місце

/Files/photogallery/Изображение 361-370 010.jpgВітаємо призерів районних змагань серед сільських шкіл: з настільного тенісу-учня 8 класу Лисенка В. за зайняте ІІ місце (по другому столу) та Тарасенка Б. за зайняте ІІІ місце (по першому столу);/Files/images/ТБ.jpg

/Files/photogallery/Изображение 361-370 012.jpgз шахів- Клименка В. за зайняте ІІ місце;/Files/images/СБ.jpg

з шашок-Стаценка О. за зайняте ІІ місце (перша дошка), Бебеха А. за зайняте ІІІ місце (дгуга дошка), Батрак Д. за зайняте ІІІ місце серед дівчат та вчителя фізичної культури Гопкала Г.Я. за підготовку учнів до змагань.

/Files/photogallery/Изображение 361-370 007.jpgВітаємо ученицю 6 класу Коваленко Богдану за зайняте ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики та вчителя Білошицьку С.С. за підготовку учениці

/Files/photogallery/Изображение 361-370 011.jpgВітаємо учня 9 класу Гопкала Вадима за зайняте ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з географії та вчителя Погорілу О.Я. за підготовку учня

/Files/photogallery/Изображение 257 061.jpgВітаємо ученицю 6 класу Коваленко Богдану за зайняте ІІ місце на районному етапі мовного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та вчителя Меркотун Н.В. за підготовку учениці

/Files/photogallery/Изображение 361-370 008.jpgВітаємо учня 9 класу Клименка Валентина за зайняте 18.11.2017 р. ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики та вчителя Панченко О. М. за підготовку учня

Віта/Files/photogallery/Изображение 361-370 006.jpgємо ученицю 9 класу Почеп Тетяну за зайняте 19.11.2017р. ІІІ місце на районному етапі мовного конкурсу ім. П. Яцика та вчителя Меркотун Н.В. за підготовку учениці

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо команду дівчат, яка 16.03.2017 року зайняла 2 місце з волейболу в першості району серед сільських шкіл в складі Почеп Т., Бебех Д., Черевко А., Кичоли С., Рудницької А., Марушко Ю.

/Files/images/IMG_0717.jpgВітаємокоманду хлопців ,яка 20.02.2017 року зайняла 2 місце в першості району з міні-футболу в складі Бебеха Андрія, Клименка Валентина, Гопкало Вадима, Тарасенка Богдана, Щестака Дениса, Сергеєва Максима а вчителя

Гопкало Г. Я. за підготовку юних футболістів

Вітаємо ученицю 5 класу Коваленко Богдану, яка зайняла 2 місце в огляді -конкурсі патріотичної пісні "Калиновий дзвін" та вчителя Дику В. В. за підготовку учениці.

/Files/images/БД1.jpg

Вітаємо ученицю 8 класу Батрак Дашу за зайняте І місце в районних змаганнях з шашок

/Files/images/КЛИМ1.jpg

Вітаємо учня 8 класу Клименка Валентина за зайняте ІІ місце в районних змаганнях з шахів.

/Files/images/СБ.jpg

Вітаємо учня 7 ласу Стаценка Олексія за зайняте ІІ місце в районних змаганнях з шашок (друга дошка).

/Files/images/ТБ.jpg

Вітаємо учня 7 класу Тарасенка Богдана за зайняте ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу (другий стіл) та вчителя Гопкала Г. Я. за підготовку учнів до змагань.

/Files/photogallery/Изображение 257 061.jpg

Вітаємо ученицю 5 класу Коваленко Богдану за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі міжнародного мовного конкурсу ім. П. Яцика та вчителя Меркотун Н. В. за підготовку призера конкурсу

/Files/photogallery/732/IMG_1056.jpg

Вітаємо учня 8 класу Клименка Валентина за зайняте ІІІ місце в ІІ Всеукраїнських олімпіад із інформатики 20.11.2016 року та вчителя інформатики Панченко О.М.

/Files/photogallery/732/IMG_1054.jpg

Вітаємо ученицю 8 класу Почеп Тетяну за зайняте 06.11.2016 р. ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із української мови і літератури та вчителя Меркотун Н. В. за підготовку призера олімпіади

Вітаємо ученицю 8 класу Почеп Тетяну за зайняте 28.10.2016 р. ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із зарубіжної літератури та вчителя Рогачову О. С. за підготовку призера олімпіади.

Вітаємо учня 8 класу Клименка Валентина за зайняте ІІ місце в

/Files/images/IMG_1356.jpgВітаємо збірну команду хлопців, які разом із учнями Засупоївського НВК 20.10.2016 року зайняли 1 місце в першості з футболу серед сільських шкіл, а саме: Бебеха Андрія, Клименка Валентина, Гопкало Вадима, Лисенка Владислава, Тарасенка Богдана, Щестака Дениса, Савочку Віктора, Сергеєва Максима та вчителя Гопкало Г. Я. за підготовку юних футболістів
/Files/images/Изображение 361-370 004.jpgВітаємо учня 8 класу Гопкала Вадима та ученицю 5 класу Коваленко Богдану за зайняті 1 місця та ученицю 8 класу Батрак Дашу за зайняте 2 місце у конкурсі "Твоє майбутнє в твоїх руках", та вчителя Погорілу О. Я. за підготовку учнів до конкурсу

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо Збірну команду хлопців, які 05.05.2016 року зайняли 3 місце в першості з футболу серед сільських шкіл у складі:Бебеха Андрія, Клименка Валентина, Гопкало Вадима, Лисенка Владислава, Тарасенка Богдана, Сироклина Артура, Хвостієва Дениса, Щестака Дениса, Близнюка Владислава, Сергеєва Максима (вчитель Гопкало Г. Я.)

Команду дівчат у складі: Почеп Тетяни, Кичоли Сніжани, Батрак Даші, Марушко Юлі, Рудницької Аліни, які зайняли 2 місце в першості серед сільських шкіл з волейболу (вчитель Гопкало Г. Я.)

Вітаємо

Учня 7 класу Гопкала Вадима призера конкурсу «Обєднаймося ж брати мої»(нагороджений грамотою) та ученицю 7 класу Батрак Вікторію яка зайняла 3 місце в конкурсі«Безпека дорожнього руху –це життя» з роботою «Бережіть ліс від пожежі» (вчитель Федько Л. М.)

Вітаємо

Грантовську Г. Г. за зайняте 3 місце у конкурсі серед сільських вихователів дитсадків на кращий конспект заняття з теми «Моя Батьківщина – найкраща, єдина».

Вітаємо

ученицю 4 класу Коваленко Богдану та учня 7 класу Гопкала Вадима - переможців районного конкурсу малюнків«Твоє майбутнє в твоїх руках 2015 року» (вчителі Дараган А. А. та Федько Л. М.)

Вітаємо призера районних змагань з шахів
Клименок Валентин, ІІІ місце (7 клас) (вчитель Гопкало Г. Я.)

Вiтаємо призерiв та переможцiв олiмпiад та конкурсiв

Клименок Валентин,ІІІ місце в районному етапі олімпіади з матетатики (вчитель Білошицька Світлана Станіславівна).

Почеп Тетяна 7 клас , ІІ місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури , ІІІ місце у мовному конкурсі імені Т.Г.Шевченка(вчитель Меркотун Наталія Валентинівна),за ІІІ місце з фізики(вчитель Білошицька Світлана Станіславівна).

Вітаємо лауреата районного конкурсу "Учитель року 2015" в номініції "українська мова та література" вчителя Меркотун Наталію Валентинівну

2014-2015 навчальний рік

Вітаємо призерів першості району серед сільських шкіл з футболу в складі збірної Панфильського та Засупоївського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів..."

учнів 9 класу Тузовського Олександра, Іващенка Олександра, Потильчака Вадима, Штуку Артема та учня 6 класу Бебеха Андрія (вчитель Гопкало Г. Я.)

Вiтаємо призерiв та переможцiв олiмпiад та конкурсiв

Тузовський Олександр , 9 клас . 3 мiсце з нiмецької мови (вчитель Дараган А. А.)

Почеп Тетяна, 6 клас . 2 та 3 мiсця у Всеукраїнських мовознавчих конкурсах iменi

Т.Г. Шевченка та Петра Яцика (вчитель Меркотун Н. В.)

Коваленко Богдана, 3 клас. Переможець олімпіади з математики (вчитель Дараган А. А.)

Бебех Марiя , 9 клас. переможець районного конкурсу "Твоє майбутнє в твоїх руках"(вчитель Федько Л. М.)

Вітаємо команду дівчат за зайняте ІІІ місце в районних змаганнях з волейболу серед сільських шкіл І-ІІІ ступенів у складі Шинкаренко С., Кичоли Я., Кичоли С., Марушко Ю., Рудницької А.,Довгу Т. (вчитель Гопкало Г. Я.)

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-03-16 21:45:32

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/catalog/ Звертаємо увагу, що наш сайт тільки наповнюється товарами, тому деякі позиції не відображаються - але на складі вони Є. Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...